تولید پارچه مانتویی کودری نخی ساده

تولید پارچه مانتویی نخی که بیشتر شامل نمونه کودری ساده عرض 1.5 خواهد بود را بنکداران انجام می دهند زیرا برای سفارش بافت تیراژی که نساجی ها می پذیرند بالای 5 هزار الی 10 هزار متر می باشد.
پارچه های نخی منظور محصولاتی است که در بافتشان از الیاف طبیعی از جمله پنبه یا کتان استفاده شده باشد که البته استثنائا پشم را که با اینکه جزو الیاف طبیعیست ولی جزو دسته بندی پارچه نخی قرار نمی دهند و شامل مدل های مختلف فاستونی می شود.
معروف ترین مدل پارچه نخی پارچه کودری است که در عرض های مختلف تولید و سپس از طریق مراکزی که فروش عمده پارچه مانتویی نخی کودری را انجام می دهند در بازار توزیع می شود.
عزیزانی که خصوصا در منطقه غرب کشور به دنبال تولید و سفارش بافت پارچه مانتویی هستند و قصد دارند جنس نخی با عرض 1.5 داشته باشند باید به دنبال ایجاد کانال های ارتباطی با تولیدکنندگان و نساجی های معتبر باشند زیرا تخصص در بافت این مدل پارچه بسیار مهم است و نمی توان به هر کسی در این زمینه اعتماد نمود، اگر آبرفت پارچه از 15 درصد بیشتر شود فروش آن به سختی و نزدیک به صفر خواهد شد زیرا دیگر هیچ کیفیتی که مشتری را راضی نگه دارد نخواهد داشت.
منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما