پارچه بازار
خانه / پارچه کودری نخی / تولید پارچه مانتویی کودری نخی ساده

تولید پارچه مانتویی کودری نخی ساده

تولید پارچه مانتویی نخی که بیشتر شامل نمونه کودری ساده عرض ۱٫۵ خواهد بود را بنکداران انجام می دهند زیرا برای سفارش بافت تیراژی که نساجی ها می پذیرند بالای ۵ هزار الی ۱۰ هزار متر می باشد.
پارچه های نخی منظور محصولاتی است که در بافتشان از الیاف طبیعی از جمله پنبه یا کتان استفاده شده باشد که البته استثنائا پشم را که با اینکه جزو الیاف طبیعیست ولی جزو دسته بندی پارچه نخی قرار نمی دهند و شامل مدل های مختلف فاستونی می شود.
معروف ترین مدل پارچه نخی پارچه کودری است که در عرض های مختلف تولید و سپس از طریق مراکزی که فروش عمده پارچه مانتویی نخی کودری را انجام می دهند در بازار توزیع می شود.
عزیزانی که خصوصا در منطقه غرب کشور به دنبال تولید و سفارش بافت پارچه مانتویی هستند و قصد دارند جنس نخی با عرض ۱٫۵ داشته باشند باید به دنبال ایجاد کانال های ارتباطی با تولیدکنندگان و نساجی های معتبر باشند زیرا تخصص در بافت این مدل پارچه بسیار مهم است و نمی توان به هر کسی در این زمینه اعتماد نمود، اگر آبرفت پارچه از ۱۵ درصد بیشتر شود فروش آن به سختی و نزدیک به صفر خواهد شد زیرا دیگر هیچ کیفیتی که مشتری را راضی نگه دارد نخواهد داشت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
آدرس کانال: afkartex@
آدرس سایت: www.parchebazar.com
پست الکترونیکی: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کودری نخی ساده

فروش پارچه های کودری نخی ساده

پارچه های کودری مدل نخی ساده یکی از زیباترین پارچه ها هستند که به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام