پارچه بازار
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید پارچه کودری در ایران

تولید پارچه کودری در ایران

الیاف پارچه کودری از چه چیزی تولید می شود و دارای چه ویژگی های خاصی می باشد؟ با شروع فصول گرم سال کدام پارچه مناسب تر و کبیفیت بهتری دارد؟
با فرا رسیدن فصل گرما تمام مشتریان برای خلاصی از گرما در محیط های مختلف بدنبال لباس هایی از جنس خنک و نخی متمایل می شوند. آیا تا به حال از پارچه کودری برای لباس هایتان تجربه کرده اید؟ از میان انواع پارچه های خانگی و پیراهنی می توان نام پارچه کودری که بسیار مورد توجه قرار گرفته است اشاره کرد از دلایل این توجه بافت نازک و استفاده از نخ در الیاف آن و خنک بودن لباس های این سری از پارچه ها را می توان اشاره کرد.
از خصوصیات پارچه کودری به غیر از خنک بودن می توان به سبک ونازک بودن پارچه، رنگبندی متنوع و استفاده در طرح های مختلف، شستشوی آسان و کم زحمت، سریع خشک شدن لباس ها، اتوخوری خوب، قیمت مناسب و تنوع در مدل ها رابیان نمود.
تنها مشکلی در این پارچه ها می توان دید زود چروک شدن لباس ها است که به تازگی سعی می کنند از الیاف کنف در تولید آن استفاده کنند تا این مشکل برطرف شود.
پارچه کودری از الیاف ویسکوز بافته می شود و به علت اینکه این الیاف در کشور ما تولید نمی شوند و باید آنرا وارد کنیم قیمت آن هم متعاقبا وابسته به دلار است. هرچند پارچه های تولیدی داخل کشور با الیاف خارجی دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و البته پارچه های تولید داخل به علت تراکم بافت بالا و لطافت بی نظیر کیفیت بهتری نسبت به کالاهای مشابه خارجی را دارا می باشند، مشتریان بالایی را متوجه خود ساخته و محبوبیت فراوانی دارند.

منبع: پوشاک ایرانی

مشاور شما:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02128422064
شماره فکس:02189783484
پاسخگویی تلگرام: nasajineda1@
پاسخگویی واتس اپ: 09101225897
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.ir
پست الکترونیکی: info@nasajineda.ir

مطلب پیشنهادی

4

قیمت روز پارچه کودری مشکی

قیمت روز پارچه کودری مشکی را می شود از طریق نمایندگی های فروش فعال در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام