سفارش عمده پارچه کودری مجلسی

پرمصرف ترین پارچه های تابستانه ، پارچه کودری مجلسی و پارچه کودری شانتوتکس است که بخاطر میزان آبرفت بسیار کم و ناچیز شدیدا مورد استقبال قرار گرفته اند این پارچه هاعلاوه بر لباس مجلسی از آنها برای انواع پیراهن ها و تونیک و شلوارهای خانگی نیز استفاده می کنند. تولیدی ها و خیاطان با سفارش عمده این پارچه ها سبب کاهش هزینه های خود می شوند. امروزه سفارش عمده از برترین و اقتصادی ترین نوع معاملات است که افراد آگاه از مزیت های آن استفاده می کنند.سفارش عمده پارچه کودری مجلسی

تشخیص میزان آبرفت پارچه کودری مجلسی

تشخیص میزان آبرفت پارچه کودری مجلسی یکی از معضلات بزرگ که بعد از خرید پارچه و عموما پس از شستشوی پارچه از خودش رونمایی می کند آبرفت است. شاید برای خیلی ها این معضل ناآشنا باشد ما در اینجا قصد داریم ابتدا شمارا با آبرفت بیشتر آشنا کنیم سپس راه حل تشخیص مقدار آبرفت پارچه کودری مجلسی را به شما بگوییم.

معمولا پارچه های نخی مثل پارچه های کودری دارای منافذ باز (خلاء ) هستند که این منافذ پس از شستن پارچه و جذب آب بسته می شوند و پارچه به اصطلاح آب می رود دچار جمع شدگی ،چروک و کاهش سایز می گردد . این خاصیت بسته به جنس و نخ بکار رفته در پارچه می تواند شدید یا ضعیف باشد . لذا بسیار مهم است پارچه کودری مجلسی که مسلما برای پیراهن و مانتوهای مجلسی به کار گرفته می شود دارای حداقل ترین آبرفت باشد.

برای تشخیص میزان آبرفت این پارچه ، بایست یک تکه با اندازه های مشخص شده تقریبا سی سانتی متر از پارچه قیچی کنید در هر طرف این تکه علامت های به فاصله 25 سانتی متر از همدیگر قرار دهید و 2و نیم سانتی متر از لبه پارچه علامت بزنید . این تکه را بشویید و با تغییر ابعاد و اندازه گیری مجدد ، میزان آبرفت آن مشخص می شود.

خیاطان به همین دلیل قبل از پرداختن به دوخت و دوز چنین پارچه هایی را (پارچه نازک نخی و کودری پنبه ) را می شویند چون میزان چروک شدگی و کاهش ابعاد در این پارچه ها بسیار زیاد است.

پخش مستقیم پارچه کودری مجلسی

پخش مستقیم پارچه کودری مجلسی پارچه کودری مجلسی اعلا و نفیس تهیه شده از بهترین نخ ( ویسکوز ، کتان ) به صورت مستقیم پخش و توزیع می شود.به دلیل تقاضای بالا در نیمه ی گرم اول سال ، این پارچه به میزان بالای تولید و عرضه می شود تا پاسخگوی نیاز بازار باشد. خرید مستقیم و عمده در کاهش هزینه های تمام شده بسیار موثر است و از محبوب ترین نوع داد وستد ها به شمار می رود. مرغوب ترین پارچه کودری داخلی و وارداتی آبرفت گرفته شده ، با رنگبندی متنوع ، در عرض های مختلف 90 سانت تا 130 سانتی متر را با کمترین قیمت از تولید کنندگان خریداری نمایید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما