پارچه بازار
خانه / پارچه کودری ساده / فروش عمده پارچه کودری ساده

فروش عمده پارچه کودری ساده

ویژگی های پارچه کودری چیست؟ پارچه های کودری در چه مواردی استفاده بیشتری دارند؟ کیفیت پارچه کودری چگونه است؟ چگونه می توان این پارچه ها را به صورت عمده تهیه کرد؟
برای تهیه یک لباس تابستانه تنها گزینه خنک بودن کافی و مناسب نیست چرا که با وجود رنگ های شاد و طرح های به روز در بازار خریدارن دچار سردرگمی خواهند شد پس بهتر می دانم شما را با یکی از بهترین انواع پارچه های تابستانه که پارچه کودری ساده است و هر ساله توسط تولیدکنندگان این پارچه به بازار عرضه می شوند آشنا کنم.
پارچه های کودری ساده که با تنوع رنگ بندی و به علت نخی بودن و در عین حال با کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب به دست مشتری می رسند و البته شایان ذکر است پارچه کودری دارای دوخت خیلی خوب و ایستادگی مناسبی می باشند. این پارچه ها بدلیل تراکم بافت، بدن را نشان نمی دهند.
پارچه کودری یکی دیگر از تولیدات نساجی یزدبافت است. این پارچه ها آبرفت بسیار ناچیزی را دارند و این به دلیل جنس نخ های ویسکوز مصرفی کارخانه است هر چند قیمت تمام شده این پارچه ها کمی بالاتر از سایر انواع پارچه های کودری موجود در بازار خواهند بود اما کیفیت و آبرفت کم آن دلیل خوبی برای مشتریان گردیده تا از این پارچه استقبال نموده و برای دوخت لباس های خنک و تابستانه استفاده کنند.

فروش پارچه کودری

پارچه کودری که از گروه پارچه های نخی محسوب می شود در عرض های ۹۰ و ۱۳۰ به طور معمول عرضه می گردد اما به علت تقاضای بسیاری که در بازار دارد، برای تولید کنندگان لباس این امکان وجود دارد که از کارخانجات با ابعاد متفاوت به صورت سفارشی درخواست عرض های متنوع نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
آدرس کانال: afkartex@
آدرس سایت: www.parchebazar.com
پست الکترونیکی: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه کودری

انواع پارچه کودری ساده و گلدار

انواع پارچه کودری ساده و گلدار از محصولاتی هستند که میزان فروش آنها در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام