پارچه بازار
خانه / پارچه کودری مانتو / فروش پارچه کودری برای مانتو

فروش پارچه کودری برای مانتو

زیباترین مانتو ها را با چه پارچه ای میبافند؟ بهترین کیفیت پارچه کودری را باید از کجا تهیه کنیم؟ فروش پارچه کودری برای دوخت مانتو در سایت بازار پوشاک ایران.
پارچه کودری برای دوخت مانتو بسیار مناسب است و طرفداران مانتو، علاقه ی بسیار زیادی به مانتو هایی با جنس پارچه ی کودری دارند. دلیل انتخاب پارچه کودری این است که کیفیت و طرز ایستادن آن روی بدن بسیار عالی و شیک است. نوع پارچه ی کودری به شکلی است که تنوع رنگی بسیار بالایی را در خود می پذیرد و ماندگار رنگ آن بسیار بالاست و به بیان عامیانه خیلی دیر از ریخت و قیافه می افتد. تونیک ها و مانتو های با جنس پارچه کودری هر سال با مدل ها و رنگ های جدید و متنوعی وارد بازار می شوند و استقبال گسترده ای از آن صورت می پذیرد. به همین دلیل است که تولیدی های مانتو دقت و تمرکز بسیار زیادی را روی این مساله دارند و از خریداران اصلی پارچه کودری محسوب می شوند. معمولا تولید کنندگان پارچه وقتی یک نوع پارچه مثل پارچه کودری را تولید می کنند در واقع طبق سفارشاتی که از قبل برایشان رسیده است آن را تولید می کنند و البته بخشی از آن را نیز برای مصرف در بازار ویژه فروشندگان پارچه تولید می کنند.

فروش پارچه کودری

فروش پارچه کودری

پارچه کودری از زمانی که تولید می شود تا اینکه بخواهد به دست مشتریان برسد، از میان چندیدن واسطه می گذرد و هرکدام از واسطه ها به میزان مشخص و غیر مشخصی بر قیمت محصول می افزایند و پول زیادی از این معاملات را به جیب می زنند. اگر بتوانید پارچه کودری را مستقیما از نماینده فروش این محصول خریداری نمایید، نیازی نیست هزینه هایی که واسطه ها برآن افزوده اند را پرداخت نمایید و قطعا با قیمت پایین تری نسبت به بازار آن را تهیه کرده اید. سایت بازار پوشاک ایران اطلاعات تماس نماینده فروش پارچه کودری را در اختیارتان قرار می دهد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
متین افکار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126131699
شماره تلفن ثابت:02155623096
شماره فکس:02189783484
آدرس کانال: afkartex@
آدرس سایت: www.parchebazar.com
پست الکترونیکی: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

3

سفارش پارچه کودری مانتو

سفارش پارچه کودری مخصوص مانتو در حال حاضر از طریق مراکز عمده توزیع و سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام