مرجع خرید پارچه کودری عروسکی

پارچه کودری عروسکی یک نوع پارچه های نخی هستند که تار و پود آن از الیاف ویسکوز تولید شده است. اینگونه پارچه های کودری عروسکی قیمت ارزان دارد و برای تولید بسیاری لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. این گونه پارچه ها بسیار سبک و نازک و لطیف هستند و همین دلیل یک پارچه مناسب برای فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه پارچه مرجع خرید پارچه کودری عروسکی قابل خرید می باشد.

مرجع خرید پارچه کودری عروسکی

چند کاربرد پارچه کودری عروسکی

چند کاربرد پارچه کودری عروسکی

در این بخش می خواهیم چند کاربرد پارچه کودری عروسکی را بیان کنیم. اولین کاربرد پارچه کودری عروسکی در تولید لباس های نخی است. این پارچه ها به دلیل جنس نازکی که دارند بهترین پارچه برای تولید شلوارها و مانتو ها و تونیک ها در شهرهای گرم بندرعباس و بوشهر و اهواز می باشد.

دوم کاربرد پارچه کودری عروسک در تولید انواع روسری ها و شال های خنک تابستانه می باشد. پارچه کودری ساده به دلیل جنس نرم و لختی که دارند، از بهترین پارچه برای تولید روسری است. سومین کاربرد این پارچه ها در تولید چادر های زنانه می باشد. چهارمین کاربرد این گونه پارچه ها در تولید انواع پوشاک مردانه در خصوص بیانه های مردانه به کار می‌رود.

این گونه پارچه به دلیل زیبایی و لطافت که دارند در تولید انواع لباس های دخترانه مورد استفاده قرار می‌دهد. به همین دلیل در طرح های زیبای دخترانه با طرح های فانتزی تولید می‌شود. پارچه کودری ساده به دلیل اینکه مقاومت بالایی در برابر شستشو دارد و رنگ آنها ثابت است و با شستشو از بین نمی رود و دارای الیافی لطیف است همواره یکی از پارچه های پرمصرف در فصول گرم سال می باشد.

مرکز پخش پارچه کودری عروسکی

مرکز پخش پارچه کودری عروسکی

این گونه پارچه ها در طرح های چاپی مختلف تولید می شود علاوه بر این موضوع رنگ و ترانه را به هیچ عنوان از بین نمی‌رود. اینگونه پارچه ها یکی از پرفروش ترین پارچه های نخی به حساب می‌آید. این پارچه ها با طرح های زیکزاک و گل دار ک فانتزی و حتی خالدار تولید شده است و به همین دلیل مورد توجه بانوان جنوبی قرار گرفته است. زیرا هم طرح های روشن و زیبا دارد که باعث زیباتر شدن بانوان جنوبی می شود و هم جنسی لطیف و نرم دارد که می‌شود در هوای گرم خوزستان و بندرعباس از آن استفاده کرد.

شما برای خریدن این نوع پارچه نخی ایرانی باید به بازار توزیع پارچه کودری مراجعه کنید. این بازار به دلیل رونق بالایی که دارد همواره دارای مشتریان ثابت است. به همین دلیل انواع طرح ها و رنگ های پارچه کودری را موجود دارد. این پارچه ها در جنس نخی ضخیم و نخی خنک تابستان و نخی کج راه و حتی در جنس نخی کشی به فروش می‌رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما